"О, писанко, ти - символ України" (До свята Великодня)

Великдень 2019 року випадає на 28 квітня.


Це світле свято в пам'ять про диво воскресіння Сина Божого відзначається християнами всього світу протягом багатьох століть. Традиції Великодня передаються з покоління в покоління, багато з них виконуються і в наш час.


У християнській вірі Великдень є центральним святом. Цей день символізує очищення від гріхів, оновлення, і святкується на честь воскресіння Христа, який віддав своє життя для спокутування гріхів людства.

Дата Великодня щороку змінюється, але обчислюється завжди за одним правилом: це неділя після першого повного місяця, який настав після дня весняного рівнодення. Згідно з біблейськими писаннями, саме в цей день Ісус Христос воскрес після страти. У ніч на неділю жінки виявили, що тіло Спасителя зникло з гробниці. До них з'явився янгол і сповістив про те, що Христос воскрес із мертвих і спокутував гріхи всього людства перед Господом.
З тих пір свято Воскресіння Христова відзначається в усьому світі.
Вітаємо всіх зі Світлим Христовим Воскресінням! Світла і добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким. Христос Воскрес!

/Files/images/1/паска2.png

/Files/images/1/паска.png

Кiлькiсть переглядiв: 32